Zobacz Kołobrzeg z zupełnie nowej perspektywy…
Wznosząc się 55 metrów nad portem, odkryjesz panoramę Bałtyku, jakiej nie zobaczysz nigdzie indziej.
Wsiądź do komfortowej, klimatyzowanej gondoli z panoramicznymi oknami i po prostu ciesz się chwilą!
W dzień zachwyci Cię blask i bezkres morza, statki i natura, a wieczorem – widok, który zostanie w Twojej pamięci na długo… Niepowtarzalny zachód słońca i spektakularne światła miasta.
Wysokość: 55 metrów
Waga: 350 ton
42 gondole
Pojemność: 320 pasażerów jednocześnie
Klimatyzowane
Panoramiczne okna
Przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami
Miejsce dla 8 osób
Znajdziesz nas bezpośrednio w porcie: ulica Morska
Codziennie od 10:00 do 22:00
Dorośli: 50 PLN
Dzieci:
0-2 lata – bezpłatnie
2-10 lat (lub do 120 cm wzrostu) – 35 PLN *
* Po okazaniu dokumentu/legitymacji szkolnej
Osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności – bezpłatnie
Informacje organizacyjne
Przejazd trwa około 10-13 minut. Koło widokowe zatrzymuje się regularnie, aby pasażerowie mogli wsiadać i wysiadać. Ze względów bezpieczeństwa liczba osób w gondoli ustalana jest przez obsługę.
Chcesz przejazd na wyłączność? Wybierz gondolę VIP – 150 zł/os.
DOSKONAŁA Na podstawie 17 opinii Opublikowano na Google Robert KozłowskiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Super atrakcja. Bardzo piękne widoki zarówno na morze jak i na miasto. Jeśli się zastanawiasz to nie ma czego, bo naprawdę warto. Koło kręci się delikatnie, na samej górze zatrzymuje się na chwilę dzięki czemu można zrobić zdjęcia.Opublikowano na Google Rayan PsTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Super 💪🏼Opublikowano na Google Paweł STrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Daje te 5 gwiazdek bo jestem fanem wszelkich punktów widokowych. Widoki są piękne i tego nie da się ukryć, ale cena 50zł za osobę to lekkie przegięcie.Opublikowano na Google Lidia SzutkowskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Jako osoba mające lęk wysokości przełamałam się. I nie żałuję, bo było bardzo fajnie. Widoki przepiękne, z najwyższego punktu widać naprawdę spory kawałek Kołobrzegu, a pogoda dopisała.Opublikowano na Google Karolina KuczyńskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Byliśmy pod koniec maja 2026 więc sezon jeszcze nie rozpoczęty byliśmy po 18 i oprócz nas była jeszcze jedna para. Widoki są przepiękne, panowie z obsługi bardzo miłi. Cena 50 zł za dorosłego i 35 za dziecko. Do wagonika może wejsc max 8 osób. Panorama Kołobrzegu na prawde robi wrażenieOpublikowano na Google Karol GolejewskiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Bardzo fajna obsługa polecam 👌Opublikowano na Google Mariusz IwTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Dzięki za fajny przejazd! Byliśmy z żoną odwiedzić Kołobrzeg po latach i koło od razu przykuło naszą uwagę, więc nie mogliśmy nie skorzystać. Polecam, fajne doznania :-)Opublikowano na Google Athena OnTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Niesamowite doświadczenie unoszenia się w powietrzu i piękne widoki. Rzeczywiscie, jak zapewniała obsługa, nie ma się czego bać. Bardzo mila obsługa a szczególnie pan sprzedający bilety dla dzieci 😀. Polecam i pozdrawiam.Mama z trójką dzieciaków.